(JUNIOR) Social Media Manager

Budapest II., Hungary

EAZY Digital

A Google technológiai partnereként ügynökségünkkel több, mint 1 milliárd forint összegű hirdetési költést kezelünk, nemzetközi - automatizált hirdetéskezelő rendszereket és regionális nagyvállalatoknak webshopokat fejlesztünk.

Idei évtől cégünk brand-et váltott és teljes kreatív ügynökséggé nőtte ki magát. Google hirdetési fiókok kezelése, saját fejlesztésű rendszerek építése mellett social media management szolgáltatást is nyújtunk ügyfeleink számára.

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnerek social platformjainak kezelése: tartalmak megtervezése, leegyeztetése, az oldalak napi szintű kezelése

  • Szövegírói feladatok ellátása (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, Pinterest, blogcikkek-, weboldal- és hírlevél szövegezések)

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Facebook és Instagram hirdetéskezelés

  • Az EAZY Digital saját online felületeinek, hírleveleinek szövegezése, social kampányok content részének megtervezése és kivitelezése (angol és magyar nyelven)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR

  • Online marketing

  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • 1024 Budapest, Széll Kálmán tér

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

  • akár még síelni is megtanulhatsz, ha eljössz velünk az éves csapatépítőre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Kiváló helyesírással és szépérzékkel rendelkezik
  • Gyorsan tanul, szakértőként hitelesen kommunikál az ügyfelekkel
  • Social media területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Türelmes, kedves, ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemzi
  • Követi az új trendeket, újító szellemű
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Megbízhatóság
  • Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

    ügynökségnél szerzett tapasztalat

  • Szakmai tapasztalat: online marketing, social media eszközök használata

  • Grafikai ismeretek

  • Online marketing ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat: online marketing, social media toolok használata, grafikai ismeretek
  • Német nyelvtudás